BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ritminė žodžių gimnastika.

Tezė : v y r a i.

parašė: Lapė · 2010-02-21 · 3 komentarai

Vakar..ne, nereikia “vakar”.
Visi esam jautę tą nuostabų rytinį kūno maudėsį po pilnos svaigalų nakties. Dauguma žino, ką reiškia į tą pasakišką rytą įmaišytas susitikimas su žmonėmis ir keistos mintys kamuojančios galvelę. Tai tikrai nėra taip patogu, kaip gulėjimas įsisupus pataluose it daržovė.
Man šįryt teko atlikti senai prižadėta ir nužadėta katorgą draugui - pozavimas prieš objektyvą. Aš nemėgstu to, man tai labai jautru, labai trapu ir pavojinga. Bet kadangi mano smegenėlės veikė visai kitu kampu, sutikau.
Įsibėgėjus “skausmingom” akimirkom, mano galvą apnyko mintys apie tuos, kurie rečiausiai kamuoja mane - v y r u s. Visada jie man atrodė perprasti ir suprasti, nieko reikalingo gilintis. Šiandien, laikrodžiui sukant link pusės pirmos manyje užsidegė lemputė ir klausimas : “Kokia yra ašinė vyrų nata, kokia ta jų kompozicijos šerdis?” Mano mintys vis sukosi ir maišėsi, mąsčiau, kas išdidžiai plevena jų galvose, kas slypi tarp šešėlių ir šviesos, dabarties ir senovės, paprastumo ir sudėtingumo, jėgos ir lankstumo. Kas jeigu bent trumpam jiems nebereiktų jaustis “urvo saugotojais ir aprūpintojais”, galbūt juos būtų sunku suvaldyti, pagauti. Galbūt ta tyra harmonijos skraistė nuo grakščių moters linijų persimestu ant tvirtų vyro pečių ir sukurtu subtilią pusiausvyrą. Koks tai būtų vyras? Galbūt tobulas, galbūt meno kūrinys, o gal neįmanomas?
Taip gyliai buvau įklimpus į svetimas man mintis, kad net pamiršau savo prievolę. Neišvengiamai išgirdau klausimą iš draugo lūpų, apie ką gi aš taip susimąsčiau, kiek vėliau sekė klausimas, kokie tie vyrai mano atžvilgiu, ir galiausiai pokalbį, bei fotosesiją užbaigė mano atsakymas :
- Vyrai.. jie ilgam palieka intensyvų, intymų, autentišką, neišdildomą, elegantišką pėdsaką moters širdyje..

les hommes sont l’avenir de la beaute. Ou peut etre pas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita3 komentarai ↓

  •   Foxteris // 2010-02-21 @ 18:46

    Jeigu tau visada po išgertuvių plaukia tokios mintys, tai siūlau dažniau išgerti. +

  •   D. // 2010-02-21 @ 18:55

    rasyk prancuziskai, tada galesiu copy paste i prancuzu bloga ir vous serez celebres. rasysi knygas, tave skaitys visas PRANCUZIJA ! as tau plana ant delniuko duodu, o tu vis drovies. ecoutez moi ! p.s grazu, kaip visada.

  •   deathblow // 2010-02-22 @ 10:14

    pagaliau vėl įdomus tavo įrašas.

palikti komentarą